Kas yra Dekopaka?

Deko - tai dekoras, paka - tai pakuotė. Tai projektas gimęs iš poreikio gražiai supakuoti dekoratyvines dovanas. Mūsų tikslas - būti patikimais ir sąžiningais verslo partneriais. Siekiame, kad mūsų paslaugos ir produktai kurtų pridėtinę vertę mūsų klientams. 

Dekopaka yra patikima, 8-tus metus veiklą vykdanti internetinė parduotuvė. Suteikiame galimybę pirkėjams įsigyti originalių ir kokybiškų dekoratyvinės pakuotės ir kitų prekių už teisingą kainą. Taupant jūsų laiką, siūlome įsigyti prekių pakuotės sprendimą vienoje vietoje: išsirinkti dovanų dėžutę, pakavimo popierių ir/arba popierines drožles, pakuotės papuošimus, juostelę dėžutės perrišimui, popierinį dovanų maišelį. Tikime, kad dovanas dovanoti taip pat malonu, kaip ir jas gauti. 

Dekopaka dėka pirkėjai gali pirkti prekes be daugybės tarpininkų ir antkainių, nes tiesiogiai atstovaujame Lietuvos ir užsienio gamintojus. Didžioji produkcijos dalis yra importuojama iš Italijos gamintojų. Internetinėje parduotuvėje parduodame tik tas prekes, kurias turime sandėlyje. Tokiu būdu galime užtikrinti greitą, per 1-2 d.d. prekių pristatymą arba atsiėmimą. 

Dekopaka veikla registruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

Ar galima pirkti ne internetu?

Taip, prekes galite užsisakyti el.paštu: info@dekopaka.lt ir jos bus pristatytos jums tiesiai į namus ar dpd paštomatą visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui galite atvykti, apžiūrėti ir įsigyti prekes mūsų parduotuvėje Kaune, Pramonės pr. 6 (I aukšte, 115 kab.). Šalia pastato didelė nemokama automobilių parkavimo aikštelė.

Ar galima įsigyti prekių didmeninėmis kainomis?

Taip, dėl didmeninių kainų prašome teirautis telefonu: +370 615 51090 arba el.paštu: info@dekopaka.lt. Taip pat kviečiame atvykti į biurą Kaune, Pramonės pr. 6 susipažinti, aptarti jūsų poreikius ir rasti tinkamiausius sprendimus jūsų verslui.

Linkėjimai! Dekopaka - daugiau įspūdžių!

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Sutinku su svetainės taisyklėmis ir privatumo politika